ایکس ویژن در سال 1385با همکاری گروهی از متخصصان و مهندسان شروع به کار کرد .ایکس ویژن تولیدکننده انواع لوازم خانگی صوتی وتصویری می باشد .

این برنداز همان ابتدای کار سعی براین داشت که بتواند جایگاه ویژه ای در بین سایر برندها کسب کند.محصولات این برند مطابق با استاندارد های جهانی می باشد ودربین بازاربین المللی  هم جایگاه خوبی دارد.

این برند ساخت ایران موفق شده با استفاده از تکنولوژی های مطابق با استاندارد های جهانی محصولات با کیفیت در طرح ها ومدل های متنوعی را تولید وبه فروش برساند.

هدف ایکس ویژن از تولید محصولات با کیفیت رضایت مشتریان و اطمینان خاطر آن ها می باشدو طی این 16سال با فعالیت حرفه ای مجموعه مادیران موفق شده که رضایت واعتماد مشتریان زیادی را جلب کند .

گارانتی محصولات ایکس ویژن

علاوه بر کیفیت بالای محصولات این برند ورضایت مندی مشتریان وجود گارانتی محصولات مادیران سبب اعتماد هر چه بیشتر مشتریان واعتبار این برندمی باشد.خدمات پس از فروش محصولات مادیران میتواند به عنوان پشتوانه ی خرید شما باشد.

خدمات پس از فروش محصولات ایکس ویژن برای لوازم صوتی وتصویری 24ماه  وبرای محصولات لوازم خانگی 36 ماه می باشد.

مادیران

گستردگی شعبات

در بسیاری از شهرهای ایران ایکس ویژن نمایندگی دارد .همین امر سبب شده که مشتریان درسراسر کشور به نمایندگی  رسمی این برند مراجعه و محصولات را خریداری کنند.علاوه براین بسیاری از فروشگاه ها  هم مرکز فروش محصولات این برند می باشد.

محصولات ایکس ویژن

این برند ابتدا با تولید مانیتورشروع به کار کرد وبعد ازآن خط تولید آن در دو دسته اقدام به تولید محصول کرد.

1.صنایع الکترونیک مانند مانیتور و تلویزیون

2.لوازم خانگی مانند یخچال ،ماشین لباسشویی و…

ایکس ویژن

معرفی تلویزیون ایکس ویژن

شما میتوانید تصاویر را با تلویزیون های ایکس ویژن با وضوح وشفافیت هر چه بیشتر مشاهده کنید تلویزیون های این برند طبق استاندارد های جهانی در طرح ها ومدل های مختلف تولید می شود.با توجه به مدل های متنوع ،این تلویزیون مناسب بسیاری از سلیقه هاست .

معرفی یخچال و فریزر برند ایکس ویژن

یکی از مواردی که برای انتخاب یخچال فریز باید به آن توجه کرد جادار بودن و تازه نگه داشتن مواد غذایی می باشد که این برند با بهره گیری از تکنولوژی های جدید سعی بررعایت این دو امر کرده است.یخچال وفریزر های این برند دارای تنوع مدل میباشد پس با هر سلیقه ای می توان این برند را انتخاب کرد.

 ماشین لباسشویی

شرکت ایکس ویژن ماشین لباسشویی هایی در ضرفیت های مختلف را با رعایت استاندارد جهانی تولید و وارد بازار کرده است.ماشین لباسشویی های این برند دارای امکانات مختلفی برای شست وشوی انواع لباس ها با جنس های مختلف می باشد که مصرف کنندگان از پاکیزگی لباس ها اطمینان خاطر داشته باشند .

مانیتور

انتخاب مانیتور مناسب می تواند در حین کار به شما آرامش بیشتری را بدهد .این برند مانیتور های مناسب فعالیت های مثل طراحی وبازی های کامپیتوری را تولید ودر اختیار مشتریانش قرار می دهد.

فروشگاه میون بر:

فروشگاه اینترنتی میون بر با چندین سال سابقه فروش حضوری و شناخت نیازهای مشتریان اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی خود نموده است .در فروشگاه اینترنتی میون بر شما می توانید انواع محصولات ایکس ویژن را خریداری کنید.

در فروشگاه اینترنتی میون بر سه اصل مهم در کسب وکار اینترنتی از جمله تحویل سریع ،7روز ضمانت برگشت کالاو تضمین اصل بودن وکیفیت کالا رعایت می شود .با خرید از میون بر ایمن خرید کنید. همچنین در فروشگاه اینترنتی میون بر انواع کالاها ازجمله تلویزیون ،ماشین لباسشویی وجارو برقی وهر چیز دیگری که در خانه نیاز دارید موجود می باشد.