محصولاتنمایش همه


چرخ گوشت تفال مدل NE610138

اطلاعات بیشتر


چرخ گوشت بوش مدل mfw68640

اطلاعات بیشتر


چرخ گوشت پارس خزر مدل بوفالو Buffalo 2020

2,935,000 تومان
انتخاب گزینه ها

صاف

چرخ گوشت بوش مدل MFW68680

اطلاعات بیشتر


چرخ گوشت بوش مدل MFW67440

5,600,000 تومان
اطلاعات بیشتر


مکمل رنده چرخ گوشت ژوپیتر پارس خزر JUPITER

اطلاعات بیشتر


چرخ گوشت کلیددار پارس خزر مدل MG-1600P

2,360,000 تومان
اطلاعات بیشتر


چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R دو سوئیچ

اطلاعات بیشتر

برای افرادی که قبلاً میکسر داشته اند، خرید چرخ غذا بهترین گزینه است. اتصال چرخ گوشت از موتور قدرتمند میکسر پایه بهره می برد و عملکرد آن نیازهای آسیاب گوشت اکثر آشپزهای خانگی را بدون اشغال فضای ذخیره سازی زیادی برآورده می کند.

یک چرخ گوشت خوب در عرض چند دقیقه از طریق یک گرم گوشت کار می کند و سیلندرهای یکنواخت گوشت چرخ کرده را که دارای تکه های مشخصی از ماهیچه و چربی بدون چربی آسیاب شده هستند، در یک گیره ثابت بیرون می کشد. تنظیم، استفاده و تمیز کردن آن باید آسان باشد، به طوری که مشتاقانه منتظر استفاده از آن باشید.

Meat Grinder

 نکات قابل توجه در خرید چرخ گوشت

  1. چرخ گوشت باید قابلیت این را داشته باشد که به راحتی چندین گرم گوشت را پردازش کند، بدون اینکه به ماشین یا شخصی که با آن کار می‌کند فشار بیاورد.
  2. قابلیت خنک کنندگی موتور داشته باشد.
  3. از موتورهای قوی و میل لنگ دستی  برخوردار باشد زیرا با کارکرد آسان به شما این امکان را می دهد که با سرعت ثابت و با مشکلات گیر کردن کمتری آسیاب کنید، که به نوبه خود باعث تولید گوشت چرخ کرده با کیفیت بالا با اندازه آسیاب ثابت و بدون لکه چربی می شود.
  4. به نرمی و بدون صدای زیاد کار کند. و از آنجایی که این وسیله‌ای است که آشپزهای خانگی هر روز از آن استفاده نمی‌کنند، نباید آنقدر حجیم باشد که فضای زیادی را اشغال کند.

اگر به تازگی قصد خرید چرخ گوشت دارید از سایت میون بر دیدن فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ما سر بزنید.